Çorlu spotçularına gittiğiniz zaman sizi kapının önünde karşılayan spot dükkanı sahiplerini bulacaksınız.Bu dükkanlardan birine girdiğinizde beklide Türkiye’de aranıpta bulunamaya bir çok ürünle bile karşılaşma şansınız olacaktır.Spotçulardan alışveriş yapmanın avantajlarına değinmek gerekirse,burada spot dükkanı sahipleri ve çalışanları belli bir ticaret ahlakıyla büyütüldüğü için oldukça samimi bir ortamda saygı ve sevginin olduğu güvenilir,kaliteli alışverişlerinizi yapabileceksiniz.Çorlu spotçularının bir çoğu kendi ürettikleri malları ya da Türkiye toprakları içerisinde bir Türk üreticinin ürettiği ürünleride sattığını göreceksiniz.

Ekonomik düzenin temel taşlarından biri olan esnaf grubunun en temel taşlarından biri olan spotçular,ekonomi açısından oldukça iyi bir etki sağlamaktadır.Bu etki özellikle maddi durumu sıkıntılı olan aileler ve özellikle başka bir şehre üniversite okumak üzere giden öğrenciler için mükemmel bir çıkış yoludur.Çorlu spotçulardan alacağınız ürünler genellikle ya az kullanılmış ürünlerdir veyatta bakılarak özenli kullanılan ürünler olduğundan ötürü alırken sizde dikkat ederseniz aldığınız ürünlere genel anlamda sorun yaşamanız oldukça zordur.Ürünlerde sıkıntı çıktığı zaman bu ürünlerin sıkıntılı durumu ya spotçu garantisinde halledilir ya da spotçu ürününü geri alarak sizin mağduriyetinizi önlemeye çalışmaktadır.

Çorlu'da ikinci el malzeme ve eşya satan nadir işletmelerden biriyiz. Eşya alım ya da satımlarda kolaylık sağlıyoruz. Bize eşyalarınızın görsellerini whatsapptan veya mail ile gönderebilirsiniz. İkinci el pazarında Çorlu'da yıllardır çalışmaktayız. Sadece Çorlu'ya Yeniçiftliğe değil bütün Trakya bölgesine hizmet vermekteyiz. Dükkanımız Çorlunun tam merkezindedir. Heykel Meydanından sadece 2 dakika uzaklıkta bütün spot ve sıfır ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.